Všetko pre lektorky a lektorov Freedu

Všetko pre lektorky a lektorov Freedu

Sme najväčšie doučovacie centrum na Slovensku. Už 17 rokov pomáhame deťom dosiahnuť  lepšie výsledky v škole a dostať  sa na vybranú školu.

„Úlohou lektorky a lektora je sprevádzanie pri učení. Na takýto štýl učenia máme vo Freedu vytvorený priestor a funguje nám to. Zakladáme si na tom, že u nás učia vysokoškoláci. Mladí ľudia majú entuziazmus, kopu čerstvých nápadov, majú bližšie k deťom. Vo Freedu odporúčame mladým učiteľkám a učiteľom, aby učili tak, ako im je to prirodzené. Na svete je už toľko metód, toľko spôsobov učenia, stačí sa inšpirovať a zostaviť si z toho vlastný štýl, ktorý bude svojím spôsobom unikátny.” Jana Kišoňová, riaditeľka Freedu.

Náš tím, zľava: Martina Holčíková (koordinátorka kurzov vo Westend na Patrónke), Jana Kišoňová (zakladateľka a CEO), Michaela Vavrinčíková (spoluzakladateľka a CHRO), Kamila Prešnajderová (Koordinátorka kurzov v MyHive Nové Mesto), Elena Hrješik Benka (Koordinátorka kurzov v Dúbravke).

Na tejto stránke nájdeš užitočné informácie, ktoré budeš k učeniu vo Freedu potrebovať. Tešíme sa, že si súčasťou nášho Freedu tímu. 🙂

1. Freedu manuál = všetko čo potrebuješ vedieť pred tvojou prvou hodinou.

2. Ako pracovať s našim informačným systémom moje.freedu, alias Fugo.

3. Pred tvojimi prvými hodinami ti priradíme buddy lektorku alebo lektora. Buddy ťa povedie počas prvých týždňov u nás.

4. Dôležitá súčasť Freedu kurzov. Nájdeš tu všetky potrebné informácie ako, kedy a kam písať spätné väzby.

5. Skupinové kurzy majú svoje osnovy a materiály (testy, teória, domáce úlohy) . Tu si ich nájdeš pre tvoj kurz podľa predmetu a typu skupiny.

6. Na testovanie žiakov používame aj examino.sk. Examino automaticky vyhodnocuje testy žiakom.

7. Pre tvoj rýchly nábeh na online kurzy sme pripravili množstvo užitočných rád a tipov.