Lektor Adrián

Lektor Adrián študuje na gymnáziu Michala Miloslava Hodžu v Liptovskom Mikuláši.
Jeho srdce si už na základnej škole získala chémia s matematikou. Okrem nich má v obľube aj ďalšie prírodné vedy fyziku a biológiu. Šport považuje sa jeho druhé ja, a preto si rád zabehá alebo zahrá futbal. Samozrejme nepohrdne ani zimnými športami, občas ide na korčule alebo snowboard. Vo voľnom čase si rád prečíta knihu alebo pozrie dobrý film, či seriál. Vždy ho poteší, keď má možnosť niekomu pomôcť, či už ide o doučovanie alebo niečo iné.
Vo Freedu vedie individuálne kurzy doučovania, individuálne a skupinové kurzy  prípravy na prijímačky na osemročné a bilingválne gymnázia, Testovanie 9. 

Prečo rád učíš?
Pocit, keď môžem posúvať vedomosti ďalej a môžem byť pre niekoho inšpiráciou tak, ako boli v minulosti moji učitelia pre mňa, je neoceniteľný.

Na ktorého/-ú učiteľa/-ku nikdy nezabudneš?
Určite nezabudnem na moju učiteľku matematiky a neskôr aj chémie zo základnej školy, ktorá bola síce prísna, no na druhú stranu vedela žiakov motivovať a dať im vynikajúce základy. Dovolím si tvrdiť, že je to práve jej zásluha, že som pri týchto dvoch predmetoch zostal až doteraz.

Učiteľ nemôže existovať bez …
žiakov 😀

Ako najradšej oddychuješ?
Pre mňa je prechádzka na čerstvom vzduchu najlepším oddychom. Človek pri nej dokáže vynikajúco zrelaxovať a prísť na iné myšlienky.