Lektorka Csilla

Csilla je absolventkou magisterského stupňa učiteľstva nemeckého jazyka a literatúry a slovenského jazyka a literatúry na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.  Má dlhodobé skúsenosti s doučovaním a momentálne učí slovenčinu a nemčinu na Gymnáziu Bilíkova.
Veľmi rada sa učí cudzie jazyky, okrem nemčiny ovláda aj angličtinu a trocha ruštinu. Vo voľnom čase sa venuje športu a čítaniu.
Vo Freedu vedie kurzy príprav na gymnázia a Testovanie 9, kurzy klasického doučovania a jazykové kurzy.

Prečo rada učíš?
Učím rada preto, lebo v pozícii učiteľky môžem odovzdať svoje vedomosti žiakom a zároveň sledovať ako sa postupne zlepšujú.

Jedno obľúbené slovíčko z cudzích jazykov a jedno slovenské slovíčko?
Nemecké slovíčko „Liebe“ a slovenské slovíčko „úsmev“.

Bez čoho si nevieš predstaviť deň?
Bez dobrej kávy.

Učiteľ nemôže existovať bez …
… empatie a zmyslu pre humor. 🙂

Csilla v školskom roku 2018/2019 u nás odučila 158 hodín.
Dominik, ktorého Csilla pripravila na prestup na školu v Rakúsku, sa z nemčiny veľa naučil:
S vyucbou nemciny u Vas sme velmi spokojni a Csilla je naozaj velmi mila a trpezliva ucitelka. Dominik si ju tiez oblubil a vdaka nej sa aj vela naucil. 

Betka si vďaka Csille nemčinu obľúbila:
Betka sa velmi tesi, ze k Vam moze chodit a ma pani ucitelku velmi rada. Za co som velmi povdacna, kedze sa jej podarilo prelomit Betkin predchadzajuci odmietavy pristup voci nemcine. Urcite chceme pokracovat aj dalej.

 

Csilline vedenie skupinových prijímačkových kurzov takto ocenili jej piataci a deviataci spolu s rodičmi:

“Kristínka k Vám chodí prekvapivo veľmi rada a nechce nič vymeškať. Úplne jej vyhovuje tempo aj spôsob, ktorým sa preberá učivo na.” mama Mária

“S kurzom sme naozaj veľmi spokojní (aj Max :)). Sám cíti, že mu to pomohlo aj v škole, chváli si prístup lektorky, ako vie dobre vysvetliť dané témy. Chcela by som sa Vám poďakovať za profesionálny prístup, vzťah k deťom a povzbudenie.” (mama Maxa pani D.)

“Adamko ide na Bilikovu, kde skoncil v poradi 25. 🙂 Dakujeme lektorke za dobru pracu, samotne doucovanie mu urcite stacilo, doma sa tomu venoval minimalne, vsetko zvladol bez nasej dodatocnej pomoci, za co som vam velmi vdacna.” mama Eva

“Kristínka chodila na kurz veľmi rada, napriek tomu,že sa to dalo pokladať za ďalšie “vyučovanie”. Určite jej veľmi pomohol k tomu, aby sa na 8 ročné gymnázium dostala. Ďakujeme!” mama Mária

“Chceme sa podakovat za kurz, ktory u vas Barborka absolvovala, myslim, ze boli pre nu prinosom, prijimacie pohovory absolvovala uspesne.” mama Henrietta

Týmto Vám chcem veľmi pekne poďakovať. Mirkovi sa podarilo úspešne spraviť prijímačky na GAMČU a bol aj prijatý. Ešte raz veľká vďaka. (mama Zuzana)

Martin dopadol na prijímacom pohovore na gymnáziu Bilíkova pozitívne. Na AJ skončil na 6 mieste, na NJ piaty. Veľmi sa z výsledku tešil a my s ním, pretože sa dostal na školu akú si vybral. (mama Silvia)

“Michal bol prijatý na bilingválne gymnázium na Bilikovej, umiestnil sa na 19. mieste. V Testovaní 9 SLJ – 80%. S priebehom kurzu u Vás sme maximálne spokojní. Myslím, že tu zavážil veľmi pozitívny vzťah ku lektorke, ktorú u Vás mal a jej profesionálny prístup.“ mama Silvia