Csilla

Csilla je absolventkou magisterského stupňa učiteľstva nemeckého jazyka a literatúry a slovenského jazyka a literatúry na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.  Má dlhodobé skúsenosti s doučovaním a momentálne učí nemčinu na Gymnáziu Juraja Hronca. Vo Freedu vedie kurzy príprav na gymnázia, kurzy klasického doučovania.V a jazykové kurzy. V
eľmi rada sa učí cudzie jazyky, okrem nemčiny ovláda aj angličtinu a trocha ruštinu. Na základnej a strednej škole sa zúčastňovala olympiád a súťaží z nemeckého jazyka. Vo voľnom čase sa venuje športu a čítaniu. Okrem doučovania má skúsenosti aj s opatrovaním detí od 4-6 rokov.

Prečo rada učíš?
Učím rada preto, lebo v pozícii učiteľky môžem odovzdať svoje vedomosti žiakom a zároveň sledovať ako sa postupne zlepšujú.

Jedno obľúbené slovíčko z cudzích jazykov a jedno slovenské slovíčko?
Nemecké slovíčko „Liebe“ a slovenské slovíčko „úsmev“.

Bez čoho si nevieš predstaviť deň?
Bez dobrej kávy.

Učiteľ nemôže existovať bez …
… empatie a zmyslu pre humor. 🙂

Dominik, ktorého Csilla pripravila na prestup na školu v Rakúsku, sa z nemčiny veľa naučil:
S vyucbou nemciny u Vas sme velmi spokojni a Csilla je naozaj velmi mila a trpezliva ucitelka. Dominik si ju tiez oblubil a vdaka nej sa aj vela naucil. 

Betka si vďaka Csille nemčinu obľúbila:
Betka sa velmi tesi, ze k Vam moze chodit a ma pani ucitelku velmi rada. Za co som velmi povdacna, kedze sa jej podarilo prelomit Betkin predchadzajuci odmietavy pristup voci nemcine. Urcite chceme pokracovat aj dalej.