Doučovanie do školy

ONLINE doučovanie do školy

V školskom roku 2021/2022 organizujeme individuálne kurzy doučovania online formou. Z predchádzajúceho obdobia máme vytvorenú sieť skvelých lektorov a lektoriek, ktoré vedia kvalitne a v akomkoľvek čase doučiť Vaše dieťa, to čo potrebuje.

Doučujeme predmety matematika, slovenčina, angličtina, nemčina, chémia, fyzika. Doučovanie organizujeme pre deti na 2. stupni ZŠ a stredoškolákov.

Pre prihlásenie sa na prípravu na prijímačky, vyplňte prihlášku TU.

VÝHODY ONLINE DOUČOVANIA

  • V kurzoch sa zameriavame na individuálne požiadavky. Niekto potrebuje dobehnúť učivo, iný chce napredovať svojim vlastným tempom.
  • Počas kurzu dostanete slovné hodnotenie o tom, ako sa Vášmu dieťaťu darí. Súčasťou slovného hodnotenia je aj odporúčanie na čom treba ešte zapracovať.
  • Predmet, termíny a intenzitu si vyberáte podľa Vašich individuálnych požiadaviek priamo v prihláške nižšie.
  • Nemusíte dieťa nikam voziť. Vaše dieťa dostane skutočne kvalitnú prípravu do školy v nerušenom domácom prostredí.

CENA ZA 16 HODÍN KURZU

Doučovanie si predplácate na minimálne 16 hodín.

1 žiak/žiačka| 352 € (22 €/60 min.)

2 spolužiaci  | 240 € (15 €/60 min.)

3 spolužiaci  | 160 € (10 €/60 min.)

4 spolužiaci  | 112 € (7 €/60 min.)

Uvedená cena je pre jedného žiaka. 


Referencie rodičov na naše online kurzy

Pani Zuzana (mama Slavoja, doučovanie matematiky):
Slavoj sa rád zúčastňuje online hodín a vďaka Lei začal rozumieť niektorým veciam. Lei ďakujem za trpezlivosť. V rovniciach mu Lea veľmi pomohla, keď som mu dala počítať rovnice, tak ich krásne zvládol.

Pani Andrea (mama Nikolasa, doučovanie slovenčiny):
S priebehom kurzu sme boli veľmi spokojní. Nikolas sa vyjadril, že Katka (SJ) bola perfektne pripravená, hodiny mala premyslene štruktúrované, malo to spád aj energiu (okrem toho je to zlaté dievča, milé, ochotné, empatické…), proste super.

Pani Lenka (mama Patrika, doučovanie matematiky):
Patrik je veľmi spokojný s doučovateľkou Marínou, matematika sa mu podarila lepšie pochopiť, má ju veľmi dobre vysvetlenú. Patrik, vďaka zrozumiteľnému vysvetleniu preberanej látky, mal na polročnom vysvedčení dvojku namiesto hroziacej päťky, za čo sme vďační aj slečne Maríne.

Pani Ľudmila (mama Hanky, doučovanie chémie):
Veľmi krásne ďakujem za lektora, ktorého nám zoslalo samé Nebo…😊. Je užasne čo dokázal a ako Hanku posunul. Všetko čo sa za 6 hodín naučila ju povzbudilo a ešte je ochotná SO MNOU robiť ten mravčení nácvik čo samozrejme nemôžu stíhať na hodinách. Som Vám a aj vám všetkým vďačná. Ďakujem.

Pani Jana (mama Viktórie, doučovanie matematiky):
Ďakujem Vám za spätnú väzbu od lektorky Ley. Myslím, že Lea ako lektorka Viktórií vyhovuje, vie pracovať s jej tempom a logicky vysvetliť učivo. Ako rodič ju vnímam ako trpezlivú osobu, so správnym pedagogickým prístupom k žiakovi.