FAQ EDMODO – Najčastejšie otázky ohľadom používania Edmoda

Najčastejšie otázky ohľadom používania platformy Edmodo

Pre zobrazenie odpovede na otázku, kliknite na okno s otázkou.

Ak ste nenašli, čo ste hľadali, použite nasledujúci formulár na pridanie otázky:

Ako si vytvorím žiacky účet ?

Po otvorení stránky Edmoda kliknite v pravom hornom rohu na tlačidlo “Sign Up“. Pre vytvorenie účtu pre žiaka kliknite na “Student Account“. Vyplnením základných kontaktných údajov a kódu, ktorý Vám mailom pred začatím kurzu poslali naše koordinátorky, vytvoríte svoj účet.

Čitať viac

Ako si vytvorím rodičovský účet ?

Po otvorení stránky Edmoda kliknite v pravom hornom rohu na tlačidlo “Sign Up“. Pre vytvorenie účtu pre žiaka kliknite na “Parent Account“. Vyplnením základných kontaktných údajov vytvoríte svoj účet.

Čitať viac

Ako sa prihlásim ?

Po otvorení stránky Edmoda kliknite v pravom hornom rohu na tlačidlo “Log In“. Prihláste sa zvolením spôsobu, ktorým ste sa registrovali a zadaním hesla.

Čitať viac

Ako sa pripojím do svojej triedy ?

Po prihlásení do Vášho študentského účtu nájdete v ľavej časti obrazovky panel s Vašimi triedami (“My Classes”). V ňom kliknite na tlačidlo pre viac možností a zvoľte možnosť pre pripojenie do triedy (“Join a Class”). Objaví sa okno, do ktorého vložíte kód pre pripojenie do virtuálnej triedy, ktorý Vám v maile poslali naše koordinátorky:

 

Čítať viac

Kde nájdem materiály, ktoré lektor zdieľal ? Ako si ich stiahnem ?

Po prihlásení do Vášho študentského účtu a vybratí kurzu, v ktorom chcete nájsť materiály, môžete vidieť príspevky, ktoré s Vami lektor zdieľal. Tieto príspevky taktiež obsahujú dokumenty, ktoré si môžeš stiahnuť. Dokument môžete stiahnuť kliknutím na tlačidlo pre viac možností a následne na možnosť stiahnuť (“Download“).

Čítať viac

Čo mám robiť, ak som zabudol svoje heslo ?

Ak ste zabudli svoje heslo, pri prihlasovaní kliknite na tlačidlo pre zabudnuté heslo (“Forgot Password?“). Edmodo Vás postupne prevedie cez kroky potrebné k obnoveniu Vášho hesla.

Čítať viac