Lektor Imrich

Imrich je vyštudovaný učiteľ matematiky a chémie.
Momentálne pracuje v bankovníctve. Hoci to nie je v pravom slova zmysle učenie, je podľa neho krásne vidieť matematiku a vychovávanie k finančnej gramotnosti na pozadí tejto sféry.
Od základnej školy veľa a rád doučoval, či už spolužiakov, kamarátov alebo súkromne pripravoval na monitor. Taktiež má skúsenosti s deťmi s poruchami učenia.
Vo Freedu vedie individuálne a skupinové kurzy doučovania, prípravy na Testovanie 9, prijímačky na 8-ročné a bilingválne gymnáziá.

Prečo rád učíš?
Je to úžasný pocit, keď po niekoľkých dlhých minútach, hodinách alebo dňoch príde to víťazné “ahaa” a zrazu všetko do seba vďaka doučovania zapadne.

Na ktorého/-ú učiteľa/-ku nikdy nezabudneš?
Nikdy nezabudnem na učiteľku matematiky zo strednej školy, ktorá mi ukázala krásu reálnej matematiky a nie len počítania ako takého.

Na hodinu si môžeš zobrať jednu vec, čo by to bolo?
Určite fixka/krieda/pero, lebo pri matematike sa bez písania/kreslenia nezaobídeme  🙂

Učiteľ nemôže existovať bez …
Čestnosti a zvedavosti. Učiteľ, ktorý nie je zvedavý, jednak nejaví záujem o potreby a záujmy žiakov a tiež je nudný, keďže sa nesnaží zlepšovať svoje metódy a rozhľad.

S Imrichovými hodinami boli veľmi spokojní deviataci, ktorý navštevovali skupinový kurz:

Alex, aj ja sme velmi spokojni. Alex chodi na doucovanie rad, a velmi mu pomohlo v sebaistote. Prijali ho na Grosslingovu , aj na bilingualne aj na matematicke gymnazium (aj ked uz je prijaty, na doucovanie povedal, ze tento tyzden pojde).  (mama Karin)

Simonka spravila testovanie 9 vyborne. Z matematiky mala 96.7 %. Prijimacie skusky robila na bilingvalne gymnazium Metodova a skoncila na 5. mieste. Bola velmi spokojna, lektor boli mily, ucivo vysvetloval zrozumitelne a teda zapamatatelne. (mama Bibiána)

Som naozaj veľmi rada, že sme sa pre Váš kurz rozhodli. Podľa mňa, Tomášovi Vaše lekcie určite pomohli. Doma by sa nám ho určite nepodarilo pripraviť na monitor a prijímačky tak, ako sa to podarilo lektorovi. S jeho dosiahnutými výsledkami sme veľmi spokojní. (mama Jarmila)

Veronika sa dostala sa na školu, ktorú si vybrala. Takže kurz jej veľmi pomohol. Myslím si, že keby naň nechodila, tak asi by sa na školu nedostala.