Doučovanie do školy

ONLINE individuálne kurzy

Chcete si zlepšiť prospech, opraviť známky alebo doplniť medzery v učivách? Chcete si zvýšiť úroveň angličtiny alebo nemčiny nad rámec školského učiva? Potom ste na správnom mieste! S online doučovaním pomáhame žiakom od začiatku roku 2020. Odvtedy sme doučili vyše 3 000 online lekcií.

Deti na online kurzoch dosahujú rovnaké výsledky v škole či na prijímačkách ako deti na prezenčných kurzoch.

Naši mladí lektori a lektorky používajú pri učení interaktívne a vzdelávacie aplikácie. Online vyučovanie je tak pre deti pútavé a zábavné. Deti sú vtiahnuté do deja a majú pocit, akoby s lektorom/kou boli naživo. 🙂

Doučovanie poskytujeme základoškolákom aj stredoškolákom. 

Individuálne kurzy alebo miniskupinky učíme online cez Skype.

Doučujeme tieto predmety matematika, slovenčina, angličtina, nemčina, fyzika, chémia.

Ponúkame jazykové kurzy angličtiny a nemčiny, pre deti, ktoré chcú napredovať v jazyku nad rámec školského učiva.

CENA ZA 16 HODÍN KURZU

Radi Vám zorganizujeme kurz aj pre uzavretú skupinku spolužiakov. Mená vypíšte v prihláške.

1 žiak/žiačka| 352 € (22 €/60 min.)

2 spolužiaci  | 272 € (17 €/60 min.)

3 spolužiaci  | 208 € (13 €/60 min.)

4 spolužiaci  | 160 € (10 €/60 min.)

Uvedená cena je pre jedného žiaka. 

VÝHODY INDIVIDUÁLNEHO ONLINE DOUČOVANIA

  •  Individuálnym prístupom zabezpečíme, aby každý svojim tempom učivo pochopil a zlepšil sa. Snažíme sa o to, aby u nás každý žiak a žiačka nabral/a sebavedomie a cítil/a sa dobre. Preberieme presne tie učivá, domáce úlohy, ktoré potrebuje ovládať do školy a keď ich zvládne, máme čas aj na motivačné hry.
  • Na jazykových kurzoch angličtiny alebo nemčiny sa zameriavame na konverzáciu o aktuálnych témach. Deti sa môžu podeliť o svoje zážitky a čo ich baví. Témy si žiak/žiačka vyberá podľa svojho záujmu.
  • V prípade choroby či iného programu, stačí, keď nám oznámite zrušenie hodiny najneskôr 4 hodiny pred jej začiatkom. Hodinu vám bezplatne preložíme, a tak efektívne využijete každú jednu naplánovanú lekciu.
  • Nemusíte dieťa nikam voziť. Vaše dieťa dostane skutočne kvalitnú prípravu do školy v nerušenom domácom prostredí.
  • Počas kurzu si vo Freedu konte nájdete slovné hodnotenie ako sa Vášmu dieťaťu darí. Súčasťou slovného hodnotenia je aj odporúčanie na čom treba ešte zapracovať. Vo Freedu konte informačného systému nájdete materiály, počet zostávajúcich hodín a môžete v ňom napísať aj vy hodnotenie na lektorku.
  • Lektorky/lektorov vyberáme precízne. Prvoradé sú u nás najmä ich vzdelanie, skúsenosti a charakter. Lektorov a lektorky ďalej pravidelne školíme. Deti vedia motivovať a povzbudiť, majú k nim otvorenejší a bližší vzťah ako v škole. Preto deti učenie u nás baví.


Referencie rodičov na naše online kurzy

Pani Zuzana (mama Slavoja, doučovanie matematiky):
Slavoj sa rád zúčastňuje online hodín a vďaka Lei začal rozumieť niektorým veciam. Lei ďakujem za trpezlivosť. V rovniciach mu Lea veľmi pomohla, keď som mu dala počítať rovnice, tak ich krásne zvládol.

Pani Andrea (mama Nikolasa, doučovanie slovenčiny):
S priebehom kurzu sme boli veľmi spokojní. Nikolas sa vyjadril, že Katka (SJ) bola perfektne pripravená, hodiny mala premyslene štruktúrované, malo to spád aj energiu (okrem toho je to zlaté dievča, milé, ochotné, empatické…), proste super.

Pani Lenka (mama Patrika, doučovanie matematiky):
Patrik je veľmi spokojný s doučovateľkou Marínou, matematika sa mu podarila lepšie pochopiť, má ju veľmi dobre vysvetlenú. Patrik, vďaka zrozumiteľnému vysvetleniu preberanej látky, mal na polročnom vysvedčení dvojku namiesto hroziacej päťky, za čo sme vďační aj slečne Maríne.

Pani Ľudmila (mama Hanky, doučovanie chémie):
Veľmi krásne ďakujem za lektora, ktorého nám zoslalo samé Nebo…😊. Je užasne čo dokázal a ako Hanku posunul. Všetko čo sa za 6 hodín naučila ju povzbudilo a ešte je ochotná SO MNOU robiť ten mravčení nácvik čo samozrejme nemôžu stíhať na hodinách. Som Vám a aj vám všetkým vďačná. Ďakujem.

Pani Jana (mama Viktórie, doučovanie matematiky):
Ďakujem Vám za spätnú väzbu od lektorky Ley. Myslím, že Lea ako lektorka Viktórií vyhovuje, vie pracovať s jej tempom a logicky vysvetliť učivo. Ako rodič ju vnímam ako trpezlivú osobu, so správnym pedagogickým prístupom k žiakovi.