Doučovanie do školy

ONLINE individuálne kurzy

Chcete si zlepšiť prospech, opraviť známky alebo doplniť medzery v učivách zo slovenčiny, matematiky alebo iných predmetov? Chcete si zvýšiť úroveň angličtiny alebo nemčiny nad rámec školského učiva? Potom ste na správnom mieste! S online doučovaním pomáhame žiakom od začiatku roku 2020. Odvtedy sme doučili vyše 11 000 online lekcií.

Deti na online kurzoch dosahujú rovnaké výsledky v škole či na prijímačkách ako deti na prezenčných kurzoch.

Naši mladí lektori a lektorky používajú pri učení interaktívne a vzdelávacie aplikácie. Online vyučovanie je tak pre deti pútavé a zábavné. Deti sú vtiahnuté do deja a majú pocit, akoby s lektorom/kou boli naživo. 🙂

Individuálne doučujeme matematiku, slovenčinu a ďalšie predmety základných (2. stupeň) a stredných škôl.

Individuálne kurzy alebo miniskupinky učíme online cez Skype.

Doučovanie prispôsobíme Vašim požiadavkám a očakávaniam.

Ponúkame aj jazykové kurzy angličtiny a nemčiny pre deti.

CENA ZA 16 HODÍN KURZU

1 dieťa| 352 € (22 €/60 min)

Radi Vám zorganizujeme kurz aj pre uzavretú skupinku spolužiakov. Mená vypíšte v prihláške.

2 spolužiaci  | 272 € (17 €/60 min)
3 spolužiaci  | 208 € (13 €/60 min)
4 spolužiaci  | 160 € (10 €/60 min)

Uvedená cena je pre jedného žiaka. 

CENA ZA 8 HODÍN KURZU

1 dieťa| 200 € (25 €/60 min)

Radi Vám zorganizujeme kurz aj pre uzavretú skupinku spolužiakov. Mená vypíšte v prihláške.

2 spolužiaci  | 160 € (20 €/60 min)
3 spolužiaci  | 128 € (16 €/60 min)
4 spolužiaci  |  104 € (13 €/60 min)

Uvedená cena je pre jedného žiaka. 

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE INDIVIDUÁLNE ONLINE DOUČOVANIE VO FREEDU?

  • Individuálny prístup – lektorka sa prispôsobuje tempu a potrebám dieťaťa, aby mu pomohla pochopiť učivo a zlepšiť sa. Našim cieľom je, aby u nás každý žiak a žiačka cítil/a sebavedome a spokojne. Zameriavame sa na to, čo dieťa potrebuje ovládať do školy, a keď to zvládne, máme čas aj na motivačné hry.
  • Možnosť preložiť hodinu – v prípade choroby či iného programu, stačí, keď nám oznámite zrušenie hodiny najneskôr 4 hodiny pred jej začiatkom. Hodinu vám bezplatne preložíme, takže neprídete o žiadnu naplánovanú lekciu.
  • Dostupnosť – ušetríte čas a námahu s prepravou dieťaťa. Vaše dieťa dostane skutočne kvalitnú prípravu do školy v pohodlí domova.
  • Slovné hodnotenia – počas kurzu budete mať prístup k slovným hodnoteniam, od lektorky, či lektora. Dozviete sa ako sa Vášmu dieťaťu darí a na čom by malo ešte zapracovať.  
  • Rozvoj digitálnych zručností – online doučovanie nie je len o učení sa učiva, ale aj o získavaní nových digitálnych zručností. Dieťa sa naučí používať rôzne online nástroje, aplikácie a platformy, ktoré mu pomôžu v štúdiu aj v budúcej práci. Online doučovanie tiež podporuje rozvoj kritického myslenia, kreativity a spolupráce.
  • Skúsené, overené lektorky – lektorky a lektorov vyberáme precízne. Okrem vzdelania a skúseností nás zaujíma aj ich osobnosť. Lektorov a lektorky ďalej pravidelne školíme. Vedia motivovať a povzbudiť deti, majú k nim priateľský a blízky vzťah. U nás sa deti učia s radosťou. 


uveďte dátum
Táto informácia nám pomôže pri organizácii kurzu.
Táto informácia nám pomôže pri organizácii kurzu.
Nie sme platcami DPH

Referencie rodičov na naše online kurzy

Pani Zuzana (mama Slavoja, doučovanie matematiky):
Slavoj sa rád zúčastňuje online hodín a vďaka Lei začal rozumieť niektorým veciam. Lei ďakujem za trpezlivosť. V rovniciach mu Lea veľmi pomohla, keď som mu dala počítať rovnice, tak ich krásne zvládol.

Pani Andrea (mama Nikolasa, doučovanie slovenčiny):
S priebehom kurzu sme boli veľmi spokojní. Nikolas sa vyjadril, že Katka (SJ) bola perfektne pripravená, hodiny mala premyslene štruktúrované, malo to spád aj energiu (okrem toho je to zlaté dievča, milé, ochotné, empatické…), proste super.

Pani Lenka (mama Patrika, doučovanie matematiky):
Patrik je veľmi spokojný s doučovateľkou Marínou, matematika sa mu podarila lepšie pochopiť, má ju veľmi dobre vysvetlenú. Patrik, vďaka zrozumiteľnému vysvetleniu preberanej látky, mal na polročnom vysvedčení dvojku namiesto hroziacej päťky, za čo sme vďační aj slečne Maríne.

Pani Ľudmila (mama Hanky, doučovanie chémie):
Veľmi krásne ďakujem za lektora, ktorého nám zoslalo samé Nebo…😊. Je užasne čo dokázal a ako Hanku posunul. Všetko čo sa za 6 hodín naučila ju povzbudilo a ešte je ochotná SO MNOU robiť ten mravčení nácvik čo samozrejme nemôžu stíhať na hodinách. Som Vám a aj vám všetkým vďačná. Ďakujem.

Pani Jana (mama Viktórie, doučovanie matematiky):
Ďakujem Vám za spätnú väzbu od lektorky Ley. Myslím, že Lea ako lektorka Viktórií vyhovuje, vie pracovať s jej tempom a logicky vysvetliť učivo. Ako rodič ju vnímam ako trpezlivú osobu, so správnym pedagogickým prístupom k žiakovi.