Katka

Katka je študentkou matematiky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave. Skúsenosti v doučovaní má so všetkými vekovými kategóriami. Pripravuje žiakov na maturity, reparáty, stredné a vysoké školy, vedie kurzy doučovania.
Okrem matematiky sa Katka venuje aj angličtine, v jazykovej škole si urobila certifikát B2. Medzi jej záujmy tiež patrí programovanie, v ktorom vidí perspektívu po ukončení štúdia na vysokej škole.

Prečo rada učíš?
Pretože pre mňa vzdelanie bolo vždy veľmi dôležité a touto formou môžem nadobudnuté vedomosti odovzdávať ďalej.

Ako najradšej oddychuješ?
Venujem sa vytrvalostnému behu,  čistím si tým hlavu (aj od matematiky 😀 ) , často aj pretekám na rôznych bežeckých súťažiach.

Bez čoho si nevieš predstaviť deň?
Bez dobrej kávy alebo matté a raňajok.

Učiteľ nemôže existovať bez …
… toho, aby ho učenie bavilo. 🙂

Ako znie najlepšia rada, ktorú si dostala?
,,Rob hlavne to, čo ťa baví.“

Email, ktorý nám prišiel od mamy žiaka Gabriela:
Sme veľmi spokojní s doterajšou prácou vo Freedu. Gabriel veľmi rád pracuje s lektorkou Katkou, teší sa na hodiny, a čo je najdôležitejšie, posledné testy z matematiky v škole napísal na 100%. Veľmi sa tešíme. 
Veľmi pekne vám ďakujem za prácu s Gabkom. Aj Gabko si pochvaľuje prácu s vami. 

Deviataci z kurzu Testovanie 9, aj ich rodičia sú s Katkou spokojní:
Sme radi, ze Marek ma take vysledky z matematiky. S kurzom je velmi spokojny, a aj my-rodicia. Dobre zorganizovany kurz. Urcite Vas budem odporucat kolegom/znamym, ktori budu hladat takyto typ vyuky. Ja som tiez dostala na Vas tip od kamaratky, ktorej dieta k Vam chodilo na Monitor pripravu v predchadzajucom roku. (mama Mareka)

Robko sa u Vas velmi dobre citi a rad k Vam chodi. Mozem len odporucit ostatnym rodicom, ktori maju zaujem spravit pre svoje deti maximum v ramci pripravy na Monitor 9 a prijimacie pohovory. (mama Robka)