Lektorka Klaudia

Lektorka Klaudia je študentkou ekonomiky a manažmentu podniku na Žilinskej univerzite v Žiline.
Študuje prvý ročník inžinierskeho stupňa a doteraz svoju voľbu univerzity a odboru neoľutovala. Štúdium ju veľmi baví.
Práca s deťmi ju napĺňa a je podľa jej názoru veľmi ušľachtilá – práve deti nám ukazujú svet inými očami a my “dospelí” sa môžeme od nich mnoho naučiť.
Vo voľnom čase najradšej varí, pečie, cvičí, behá alebo číta.
Vo Freedu vedie  individuálne kurzy doučovania,  kurzy prípravy na Testovanie 9, prijímačky na 8-ročné a bilingválne gymnáziá.

Prečo rada učíš?
Múdrosť a vzdelanosť sú cnosti, na ktorých musí človek neustále pracovať. Mám preto veľmi rada, keď môžem aj malou štipkou dopomôcť k pochopeniu učiva či príkladu a vidieť tak, ako sa človek posúva dopredu.

Učiteľ nemôže existovať bez …
Trpezlivosti, otvorenej mysle a lásky k učeniu.

Bez čoho si nevieš predstaviť deň?
Bez pohybu a aspoň jedného úprimného úsmevu.

Ako najradšej oddychuješ?
Paradoxne pri športe každého druhu alebo pri čítaní kvalitnej knihy.

Ako znie najlepšia rada, ktorú si dostala?
Nikto učený z neba nespadol. 🙂

Počas Klaudiinho doučovania matematiky žiaci nabrali väčšiu sebaistotu a konečne pochopili i problémovým učivám. To sa odrazilo aj na úspešne spravených príjimačkach.

Ema bola s kurzom a vyučujúcimi veľmi spokojná. Dokázali študentom podať učivo takou formou, že mu jednoducho museli porozumieť. Kurz jej pomohol získať istotu, že vie a môže sa na svoje vedomosti plne spoľahnúť. My ako rodičia to vnímame podobne, vidíme pozitívny prínos kurzu.
Ema menej stresuje je si istejšia svojimi vedomosťami a aj to čo sa jej v škole nepodarilo naučiť sa tu doučila. Prínos kurzu sa ukázal aj na prvej prijímacej skúške na gymnázium, kde im na skúške oznámili že nemôžu použiť kalkulačku. Emu to vôbec nevyviedlo z miery a podľa jej slov zvládla test vypracovať hoci nebol jednoduchý. “
 otec Emy, pán Martin

Samuel bol prijatý na dve gymnázia. Kurz jednoznačne splnil očakávania, Samko bol veľmi spokojný. Matematika nemala chybu. Veľmi pekne ďakujeme za skvelý prístup aj za povzbudzujúce a motivačné vyhodnotenie Samkových výsledkov po ukončení kurzu. Týmto srdečne pozdravujeme pani lektorku Klaudiu.“ mama Samuela, pani Zuzana

Doučovanie Michalovi veľmi pomohlo. Bol si istejší, sebavedomejší. A hovoril, že niektoré učivá čo nechápal v škole, konečne pochopil. A lektorov len chválil. Sme radi, že sme si vybrali Vaše doučovanie a my ďakujeme Vám. “ mama Michala, pani Miriam