Hľadáme koordinátorku kurzov do Freedu

Hľadáme koordinátorku kurzov doučovania do Freedu


Freedu je najväčšie doučovacie centrum na Slovensku. Už 18 rokov pomáhame deťom na 2. stupni ZŠ zlepšovať sa v škole a učiť sa efektívne. Snažíme sa prispievať k pozitívnej zmene vzdelávania na Slovensku a ukazovať nové možnosti a metódy učenia. Freedu je viac ako len doučovanie.

Hľadáme koordinátorku na plný úväzok (prípadne živnosť) na našu pobočku vo Westend Tower, Patrónka, Bratislava. Hľadáme osobu, ktorá je komunikatívna, má rada kontakt s ľuďmi a dokáže sa s nimi úprimne a ústretovo porozprávať.

Nástupný plat je 1 300 €. Pozícia je vhodná pre čerstvých absolventov, rodičov po rodičovskej dovolenke, ale aj človeka s niekoľko ročnou praxou. Termín nástupu je 1. september 2023.


Foto: náš organizačný tím

Hlavná náplň práce:

Organizovanie a koordinovanie skupinových kurzov na pobočke
• Komunikácia s rodičmi a lektorkami/lektormi – zodpovedanie otázok a poskytovanie podpory týkajúcej sa kurzov, platby a technických aspektov.
 Obsadzovanie kurzov vhodnými lektorkami a lektormi na základe ich kvalifikácie a potrieb kurzov.
• Vedenie online pohovorov s novými lektorkami a lektormi.
• Administratívne úlohy spojené s prácou na počítači a v našom informačnom systéme.
• Spolupráca v tíme, zdieľanie informácií a prispievanie k neustálemu zlepšovaniu procesov.

Náplň práce je rôznorodá a zahŕňa kombináciu administratívnych úloh, organizačných zodpovedností a komunikačných interakcií s rodičmi a lektorkami/lektormi. Je dôležité byť dôsledným, flexibilným a schopným efektívne riadiť viacero kurzov súčasne.


Pracovný čas:

• od 9.00-17.30 pondelok – piatok osobne na pobočke (v prípade potreby je možné sa dohodnúť aj na inom čase napr. 8.00 – 16.30)
počas leta máme voľnejší pracovný režim, kedy organizujeme najmenej kurzov a je možnosť pracovať z domu – home office


Zamestnanecké výhody a benefity:

možnosti vzdelávania a rozvoja: Freedu ponúka možnosť absolvovať jazykový kurz zdarma a podporuje aj ďalšie vzdelávanie. Spoločnosť sa zameriava na rozvoj soft skills, čo znamená, že budete mať príležitosť rozvíjať svoje komunikačné, organizačné a medziľudské zručnosti.
– v mesiacoch máj, jún, júl, august, september, kedy ešte neprebiehajú kurzy na pobočke je pracovný čas voľnejší a flexibilnejší. Je možná práca z domu v pomere 50%.
príjemná pracovná atmosféra: Freedu sa snaží vytvárať príjemnú a podporujúcu pracovnú atmosféru. Pracujete v tíme, kde sa dbá na spoluprácu, vzájomnú podporu a profesionálny rast.
– medzi klasické benefity patria stravné lístky, firemný počítač a mobil, parkovacie miesto

 

Ak Vás zaujala naša pozícia koordinátorky, pošlite nám CV na mail praca@freedu.sk a zároveň nám pošlite vašu videovizitku cez Skype.

• Pripojte sa na Skype cez tento link – https://join.skype.com/invite/dt3ctRsHYORh. V pravom rohu dole je buď ikonka videa alebo tri bodky, kde nájdete funkciu “videospráva”.
• V prvej videospráve v krátkosti predstavte seba.
• V druhej videospráve nám povedzte prečo, by Vás práca vo Freedu bavila a čím Vás najviac zaujala.