Hľadáme koordinátorku kurzov do Freedu v Novej Cvernovke

Hľadáme koordinátorku kurzov do Freedu v Novej Cvernovke

Freedu je najväčšie doučovacie centrum na Slovensku. Sídlime v Bratislave, kde máme dve vlastné pobočky: v Dúbravke (Bilíkova 34), v Novom Meste (Račianska 80, Nová Cvernovka) a organizujeme naše kurzy aj v jazykovej škole Empire (Poluse/Vivo!).

Už 14 rokov pripravujeme deti na rôzne prijímačky, organizujeme kurzy doučovania, jazykové kurzy a online kurzy pre deti na celom Slovensku.

Hľadáme koordinátorku kurzov na plný úväzok (prípadne živnosť) na našu pobočku v Novom Meste (Račianska 80).

Nástupný plat:
900 €. Pozícia je vhodná pre čerstvú absolventku, resp. človeka s max. 5 ročnou praxou. Čím viac bude človek na tejto pozícii fungovať samostatne, tým viac sa to odzrkadlí na zvyšovaní platu.

Hlavná náplň práce:
– komunikácia telefonicky, mailom, osobne s klientmi – predovšetkým sú to rodičia detí
– komunikácia telefonicky, mailom, osobne s lektormi/lektorkami – učia u nás vysokoškoláci
– samostatná organizácia skupinových a individuálnych kurzov
– nábor, pohovory a prijímanie lektoriek a lektorov
– dôsledná administrácia všetkých potrebných informácií
– každodenná starostlivosť o priestory pobočky

Zamestnanecké výhody, benefity:
– nadobudnutie skúseností z fungovania úspešnej vzdelávacej spoločnosti

– možnosť absolvovať jazykový kurz zdarma
– každodenný kontakt s mladým kolektívom lektoriek a lektorov
– voľnejšie leto (v lete je u nás najmenej kurzov)
– podpora v ďalšom samovzdelávaní

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Nasledujúci opis vám povie viac o našich predstavách, spôsobe fungovania, a o tom aké vlastnosti a osobnostné predpoklady vieme vo Freedu podporiť a rozvíjať.

Proklientsky prístup – snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám klientov. Pokiaľ nám kapacitné alebo iné dôvody nedovoľujú zorganizovať kurz podľa želania, vždy ponúkame alternatívu. Vo Freedu komunikujeme s klientami úprimne, milo a ústretovo. Každodenná organizácia kurzov vo Freedu si vyžaduje prirodzenú schopnosť improvizovať.

Logické myslenie, schopnosť správne si stanoviť priority:
– pri organizácii kurzov vedieť efektívne kombinovať požiadavky klientov s možnosťami lektoriek/lektorov
– pri poobednej, hektickejšej prevádzke si správne určiť, ktorú úlohu je potrebné uprednostniť
– pri zadeľovaní kurzov lektorkám, predvídať, ktorá lektorka je vhodná na ktorý typ kurzu.

Vedieť pohotovo riešiť náhle vzniknuté situácie – v každodennej prevádzke vznikajú rôzne situácie, ktoré sa nedajú predvídať, napr. žiak zabudne prísť na hodinu, lektorka v deň kurzu ochorie, výpadok internetu a pod. Vašou úlohou bude pohotovo a zároveň pohodovo tieto situácie riešiť.

Schopnosť dodržiavať stanovené termíny – kontrolovať začiatky, konce kurzov a pripraviť sa včas na uvítanie nového kurzu alebo riešenie pokračujúceho kurzu, kontrolovať aktuálnosť termínov na stránke, blížiace sa termíny prijímačiek, maturít, prázdnin sviatkov a pod.

Dôslednosť, presnosť, svedomitosť – a to najmä pri evidencii informácií o klientoch, kurzoch, lektorkách do nášho informačného systému a excelovských tabuliek.

Ak Vás zaujala naša pozícia koordinátorky, pošlite nám CV na praca@freedu.sk a hlavne napíšte do mailu prečo, by Vás práca vo Freedu bavila. CVčká bez osobného komentára neberieme do úvahy. Na základe našich dlhoročných skúseností vieme, že pár osobných viet je výpovednejších ako formálne CV.