Všetko pre lektorky a lektorov Freedu

Všetko pre lektorky a lektorov Freedu

Sme najväčšie doučovacie centrum na Slovensku. Už 18 rokov pomáhame deťom dosiahnuť  lepšie výsledky v škole a dostať  sa na vybranú školu.

„Úlohou lektorky a lektora je sprevádzanie pri učení. Na takýto štýl učenia máme vo Freedu vytvorený priestor a funguje nám to. Zakladáme si na tom, že u nás učia vysokoškoláci. Mladí ľudia majú entuziazmus, kopu čerstvých nápadov, majú bližšie k deťom. Vo Freedu odporúčame mladým učiteľkám a učiteľom, aby učili tak, ako im je to prirodzené. Na svete je už toľko metód, toľko spôsobov učenia, stačí sa inšpirovať a zostaviť si z toho vlastný štýl, ktorý bude svojím spôsobom unikátny.” Jana Kišoňová, riaditeľka Freedu.

Náš tím, zľava: Martina Holčíková (koordinátorka kurzov vo Westend na Patrónke), Jana Kišoňová (zakladateľka a CEO), Michaela Vavrinčíková (spoluzakladateľka a CHRO), Kamila Prešnajderová (Koordinátorka kurzov v MyHive Nové Mesto), Elena Hrješik Benka (Koordinátorka kurzov v Dúbravke).

Na tejto stránke nájdeš užitočné informácie, ktoré budeš k učeniu vo Freedu potrebovať. Tešíme sa, že si súčasťou nášho Freedu tímu. 🙂

1. Freedu manuál = všetko čo potrebuješ vedieť pred tvojou prvou hodinou.

2. Ako pracovať s našim informačným systémom moje.freedu, alias Fugo.

3. Pred tvojimi prvými hodinami ti priradíme buddy lektorku alebo lektora. Buddy ťa povedie počas prvých týždňov u nás.

4. Dôležitá súčasť Freedu kurzov. Nájdeš tu všetky potrebné informácie ako, kedy a kam písať spätné väzby.

5. Skupinové kurzy majú svoje osnovy a materiály (testy, teória, domáce úlohy) . Tu si ich nájdeš pre tvoj kurz podľa predmetu a typu skupiny.

6. Na testovanie žiakov používame aj examino.sk. Examino automaticky vyhodnocuje testy žiakom.

7. Na hodinách deťom simulujeme reálne prijímačky, aby si zažili ich atmosféru.

8. Pre tvoj rýchly nábeh na online kurzy sme pripravili množstvo užitočných rád a tipov.