Lektorka Lucia

Lektorka Lucia študuje na Technickej univerzity v Košiciach na Ekonomickej fakulte odbor Financie Bankovníctvo Investície.
Doučovanie matematiky ju veľmi baví. Celkovo ju napĺňa práca s deťmi. Medzi jej veľké záľuby patrí čítanie kníh, hudba a všetko čo sa týka kreatívnych veci, ako napríklad maľba či tvorenie.
Vo Freedu vedie  individuálne kurzy doučovania, kurzy prípravy na Testovanie 9, prijímačky na 8-ročné a bilingválne gymnáziá.

Prečo rada učíš?
Napĺňa ma práca s deťmi. Vždy je to o niečom inom a človek sa pri nich môže naozaj kreatívne vyžiť.

Čo ťa vždy rozosmeje a poteší?
Dobrý vtip 🙂

Bez čoho si nevieš predstaviť deň?
Bez dobrých ľudí okolo seba a niečoho sladkého 🙂

Ako najradšej oddychuješ?
Určite pri dobrom filme, knihe, maľovaní či tvorení niečoho kreatívneho 🙂

Žiakom Petrovi a Adamovi sa doučovanie z matematiky s Luckou veľmi páčilo.

Petra prijali na gymnázium Bilíkova a Vazovova. S priebehom kurzu a prístupom lektorov sme spokojní, synovi vyhovovalo, ako bola vysvetľovaná matematika. “ mama Petra, pani Vladimíra

Adama sme po zohľadnení jeho želania nemeniť kolektív nakoniec na prijímačky neprihlásili. Napriek tomu pokračoval v prípravných kurzoch, vďaka ktorým napredoval v učive a získal aj vedomosti naviac. Prípravu u vás určite doporučujem každému, som veľmi spokojná a som aj na základe hodnotení vašich lektorov presvedčená, že absolvované kurzy by mu pomohli umiestniť sa medzi prijatými uchádzačmi. “ mama Adama