Lektorka Michaela

Lektorka Michaela vyštudovala slovenský jazyk a literatúru v kombinácii s históriou na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského.
Štúdiu angličtiny sa venovala vo Veľkej Británii na East Berkshire College, EuroMondiale Language Centre a v Štátnej jazykovej škole v Bratislave. Medzi jej záujmy patrí cestovanie, psychológia, joga, kinematografia a prechádzky. Momentálne sa začína učiť po čínsky. S doučovaním má bohaté skúsenosti. Doučovala angličtinu a tiež slovenčinu pre cudzincov.
Vo Freedu vedie individuálne kurzy doučovania, kurzy prípravy na Testovanie 9, prijímačky na 8-ročné a bilingválne gymnáziá.

Prečo rada učíš?
Teší ma, keď môžem niekomu niečo vysvetliť, motivovať alebo inšpirovať. Taktiež rada premýšľam, akým spôsobom sa dajú podať zložité veci jednoducho a efektívne.

Na ktorého/-ú učiteľa/-ku nikdy nezabudneš?
Nikdy nezabudnem na svoju učiteľku slovenčiny na strednej škole. Dokázala rozprávať o knihách tak pútavo, že viacerí sme po nich siahli a prečítali. Navyše ju vždy úprimne zaujímalo, čo si myslíme. Ona ma inšpirovala k štúdiu slovenčiny.

Bez čoho si nevieš predstaviť deň?
Bez kávy :).

Ako znie najlepšia rada, ktorú si dostala?
Vždy sa dá začať odznova.