Michaela

Michaelin pozitívny prístup k matematike siaha k základnej škole, kedy monitor z matematiky napísala na 100%! Už vtedy si uvedomila, že matematika je to, čomu sa chce venovať a po ukončení gymnázia sa rozhodla študovať informatizáciu a manažment na Slovenskej technickej univerzite, kde absolvuje veľa predmetov z matematiky a chémie.

Prečo rada učíš?
Matematika je fascinujúca a tvorí základ mnohých ďalších premetov. Stojí za to sa jej venovať a pomôcť aj ostatným vidieť za ňou viac ako len čísla a domáce úlohy.

Učiteľ nemôže existovať bez …
Lásky k svojmu predmetu a trpezlivosti.

Ako znie najlepšia rada, ktorú si dostala?
Na strednej škole pred maturitou som sa pýtala spolužiaka či sa bojí. Odpovedal mi otázkou na ktorú nezabudnem: ,,A pomohlo by mi to?“ Nie je to síce rada ale tá spomienka mi pomáha upokojiť sa pred skúškami a testami dodnes.

Ako najradšej oddychuješ?
Pri dobrom filme alebo seriáli, pri ktorých človek vypne.

Rebeka je piatačka a príprava na prijímačky s Miškou jej pomohla nielen na Monitore 5 ale aj v každodennej príprave do školy:
Rebeka si kurz veľmi chváli, chváli si lektorku Mišku a chodí na hodiny rada. Monitore 5 dosiahla výsledky nad 90 % a je to aj Vašou zásluhou, lebo „konečne jej niekto niečo aj vysvetľoval, nie ako u nás v škole“. Tiež sme si všimli, že v matematike sa dosť zrýchlila, keď doma počíta úlohy a tiež sa nikdy nestávalo, že by si úlohy robila iniciatívne sama už v škole cez prestávku. Takže sme veľmi spokojní s Vašou prácou. (rodičia Zuzana a Radoslav)

Siedmačke Anetke doučovanie pomohlo:
Musím povedať, že sme veľmi spokojní, Anetka dostala dve 1-ky z matematiky, čo sme boli milo prekvapení. Ja sa s ňou síce doma učím tiež (aj som sa učil), ale zrejme potrebuje aby stál nad ňou niekto cudzí. Dokonca ju to tak namotivovalo, že mi sama povedala, aby som jej počas školských dní zobral mobil, pretože sa s ním nevie sústrediť – stále si tie decká niečo vypisujú. To som bol tak v šoku, že som skoro skolaboval. 🙂