Blog

Obľúbené bilingválne gymnáziá v Bratislave

Úspešnosť prijatia žiakov vďaka príprave vo Freedu je 85%.

Vo Freedu každý rok pripravujeme na prijímačky približne 200 ôsmačiek a ôsmakov. Až 85 % z týchto detí sa dostane na vybranú školu.

Výnimočným benefitom našich kurzov sú špeciálne vypracované osnovy, testy,prístup do examino.sk,  viac ako 18 rokov skúseností s prípravou žiakov na prijímačky, vyškolené lektorky a lektori a simulácie prijímačiek s testami, ktoré vyrobili špeciálne pre Freedu tvorcovia prijímačiek zo spoločnosti Exam Testing.
Ako Vaše dieťa pripravíme na vybrané gymnázium – čo robíme na kurzoch, ako zdieľame materiály, ukážkové testy a ostatné, sa dozviete na našej stránke: Doučovanie na prijímačky na bilingválne gymnázium

Prečítajte si tiež: Zvýšte aj vy šancu prijatia vášho dieťaťa na gymnázium

Obľúbené bratislavské gymnáziá, na ktoré pripravujeme deti a reakcie ich rodičov:

Termín podania prihlášok je na väčšine gymnázii do 8.4.2021, resp. 16.4.2021. Pravdepodobný termín prijímacej skúšky: 1. termín – 5. mája, 2. termín – 12. mája 2021.

Gymnázium Grösslingová – anglický študijný program

Kritéria prijatia

Grösslingová 18
811 09 Bratislava
02/529 630 97
riaditelstvo@gamca.sk
www.gamca.sk 
Jednou z prijatých bola aj Terezka a jej rodičia nám poslali milú spätnú väzbu:

“Terezka bola prijatá na gymnázium Grösslingová. S priebehom kurzov bola dcéra spokojná. Veľmi sa jej páčila najmä slovenčina. Lektorka bola podľa jej slov úžasná a pripravovala im kopec materiálov, ktoré bude vedieť zužitkovať aj neskôr.”

Gymnázium Vazovova – anglický študijný program

Kritéria prijatia

Vazovova 6
811 07 Bratislava
02/577 898 39
vedenie@vazka.sk
www.vazka.sk
Medzi novoprijatých patrí aj Claudio a jeho otcom nám poslali spätnú väzbu:

“Dobrý deň. Chcem sa Vám veľmi poďakovať za hodnotenie Claudia a za prípravu na prijímačky. Obaja sme boli spokojní s prístupom lektorky Gabiky a celkovo s príjemným jednaním Vášho centra. Claudia prijali na obe gymnázia, no rozhodli sme sa pre “Vazku”. Obaja sme sa zhodli na tom, že práca, ktorú robíte je super. Ak budeme v budúcnosti potrebovať doučovanie, určite sa obrátime na Vás😊. Ešte raz veľká vďaka a Claudio špeciálne ďakuje slečne Gabike. Želáme všetko dobre a hlavne veľa, veľa spokojných klientov, minimálne takých, akými sme my😊. “

Gymnázium J. Hronca, Novohradská anglický študijný program

Novohradská 3
821 09 Bratislava
02/210 283 00
karacsonyova@gjh.sk
www.gjh.sk
Aj vďaka pomoci našich lektoriek a lektorov sa dostala na toto gymnázium aj Stanka a spolu s rodičmi nám napísali poďakovanie:

“Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za prípravu mojej dcéry Stanky na prijímacie skúšky na bilingválne gymnáziá. Bola prijatá na obidve a skončila v prvej 5-ke. Vybrala si GJH. Ďakujeme a želáme veľa úspechov.”

Súkromné gymnázium Česká – anglický študijný program

Kritéria prijatia

Česká 10
831 03 Bratislava
02/444 507 33
riaditel@gymnaziumceska.sk
www.gymnaziumceska.sk
Medzi prijatými bola aj Lívia a jej rodičia nám napísali hodnotenie:

“Chceme sa Vám poďakovať a vyjadriť uznanie za profesionálny prístup. Ceníme si flexibilitu, rýchle reakcie a ochotu riešiť zmeny – dodatočné lekcie, resp. náhradne lekcie za vymeškane hodiny a samozrejme kvalitných lektorov, ktorí boli odborne aj ľudsky na vysokej úrovni. S radosťou Vás tiež informujeme, že Lívia bola prijatá na preferovanú školu Česká , a to s výborným výsledkom.”

Gymnázium Tilgnerová – anglický študijný program

Tilgnerova 14
841 05 Bratislava
02/654 225 45
vedenie@tilgnerka.edu.sk
www.tilgnerka.edupage.org
Medzi novoprijatými je aj Miška, ktorá navštevovala naše kurzy a jej rodičia nám napísali milú recenziu:

“Miška bola s kurzom veľmi spokojná, najviac jej vyhovovalo, že v skupine boli len 4 žiaci. Bola prijatá na bilingválne gymnázium Tilgnerová, takže je veľmi šťastná.”

Gymnázium C. S. Lewisa, Haanova anglický študijný program

Haanova 28
851 04 Bratislava
02/638 232 84
tajomnik@bilgym.sk
www.bilgym.sk
Medzi nimi bola aj Lenka, ktorá chodila k nám na kurz a veľmi sa tešila z prijatia na toto gymnázium:

“Lenka skončila 47-ma, a bola prijatá na bilingválne gymnázium C. S. Lewisa. Veľmi sa tešila. My sme boli s prípravou spokojní,  a aj nazáklade výsledku sa určite kurz oplatil.  Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu,  určite Vás môžeme odporučiť aj iným.”

Gymnázium Pankúchova anglický študijný program

Pankúchova 6
851 04 Bratislava
02/623 127 06
skola@gympaba.sk
www.gympaba.sk 
S pomocou našich lektorov a lektoriek sa Saška dostala na gymnázium Pankúchova a jej rodičia nám napísali milú spätnú väzbu:

“Saska zvládla prijímačky veľmi dobre, na gymnázium Pankúchova bola prijatá, skončila 12-ta. S Vašim kurzom som nadmieru spokojná, aj moja staršia dcéra navštevovala prípravný kurz pred troma rokmi a tiež sa na toto gymnázium dostala. Určite v spolupráci neskončíme.”

Evanjelické lýceum anglický študijný program

Vranovská 2
851 02 Bratislava
02/638 384 88
evlyceum@evlyceum.sk
www.evlyceum.sk
Stella je tiež jednou z úšpešne prijatých uchádzačov a jej rodičia nám poslali po skončení kurzu spätnú väzbu:

“Celkovo s priebehu kurzov, sme boli veľmi spokojní. Stelle doučovanie pomohlo pochopiť učivo, ktorému nerozumela, resp. mala  vysvetlené učivo z 9. ročníka. Vaše prípravné kurzy budeme určite odporúčať všetkým našim známym. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov!”

Gymnázium Bilíkova – anglický a nemecký študijný program

Bilíkova 24
844 19 Bratislava
02/602 975 59
gymbil@gymbilba.sk
gymbilba.edupage.org
Jedným z nich bola aj Natálka a rodičia sa podelili snami o jej úspech:

“Natálka sa hlásila na dve školy, a prijímačky zvládla na oboch. Rozhodla sa pre Bilíkovu na ktorú sa hlásilo okolo 300 žiakov a tu skončila 11. v poradí. Beriem to ako veľký úspech, a týmto by som sa Vám chcel veľmi pekne poďakovať za pomoc pri príprave na prijímačky – bez Vás by to určite neskončilo až takto dobre. S celým kurzom som samozrejme nadmieru spokojná. Ďakujem veľmi pekne a želám veľa úspešných žiakov do budúcna.”

Spojená škola sv. Rodiny – nemecký študijný program

Gercenova 10
851 01 Bratislava
02/381 111 78
skolasvr@gmail.com
www.skolasvr.edupage.org
Jedným z prijatých žiakov bol Ronko a jeho mamina takto nám poslala spätnú väzbu po kurze:

“Ronko aj ja sme veľmi spokojní. Lektori ho veľmi dobre pripravili a sme za to veľmi vďační. Umiestnil sa na 8. mieste na Spojenej škole sv. Rodiny.”

Gymnázium Metodova – francúzsky študijný program

Kritéria prijatia

Metodova 2
821 08 Bratislava
02/501 024 12
office@gmet.sk
www.gmet.edupage.sk 
Na vysnívanú školu sa dostala aj Simonka.

“Prijimacie skusky robila na bilingvalne gymnazium Metodova a skoncila na 5. mieste. Simonka bola velmi spokojna, ucitelia boli mili, ucivo vysvetlovali zrozumitelne a teda zapamatatelne. Urcite vasu instituciu doporucim kolegom, ktori budu hladat doucovanie.”

Gymnázium Ladislava Sáru – taliansky študijný program

Ladislava Sáru 1
841 04 Bratislava
02/654 294 48
tajomnik@gymls.edu.sk
www.gymlsba.edupage.org 
Aj vďaka našej pomoci sa podarilo Aďke urobiť prijímačky na toto gymnázium:

“Aďka bola prijatá na L. Sáru (skončila 8. zo 118). S celkovým priebehom kurzu sme boli spokojní – s obsahom kurzu, jeho organizáciou aj prácou lektoriek. Návšteva kurzov jej popri domácom štúdiu pomohla zhrnúť vedomosti zo školy z predchádzajúcich ročníkov, dobehnúť neprebrané učivo z 9. ročníka a vyskúšať si typy úloh, ktoré sa vyskytujú na bilingválnych prijímacích skúškach.”

Gymnázium Hubeného – taliansky študijný program

Kritéria prijatia

Hubeného 23
834 08
 Bratislava
0948/939 952
riaditel@ghubeneho.sk
tajomnik@gymls.edu.sk
www.ghubeneho.edupage.org
Tešíme sa, že na vybrané gymnázium bol prijatý aj náš žiak Martin.

“Martin mal prihlasku na Hubeneho,kde boli prijimacky zo vseob.vzd. a jaz.predpokladov a bol prijaty 25. v poradi. Dakujeme za pomoc s pripravou, mlady sa tesi, ze sa dostal.”

Gymnázium F. G. Lorcu – španielsky študijný program

Hronská 3
821 07 Bratislava
02/452 425 85
gymhron@gymhron.edu.sk
www.gymhron.sk
Novoprijatým bol aj Ben a spolu s rodičmi nám napísali spätnú väzbu:

“Ben sa dostal na Gymnázium F. G. Lorcu, kde skončil štvrtý. S kurzom sme boli spokojní a na španielske gymnázium sa Ben už teší. Ďakujeme lektorkám a ak budeme v budúcnosti potrebovať pomoc s doučovaním, určite sa na Vás obrátime.”

Gymnázium Einsteinova – ruský študijný program

Einsteinova 35
852 03 Bratislava
02/634 531 93
gymnazium@einsteinova.sk
www.einsteinovaedupage.org
Aj s pomocou našich lektoriek a lektorov sa podarilo prijímačky zvládnuť aj Nelke:

“Nelku prijali na Einsteinovu  na bilingválne gymnázium, skončila na 53 mieste zo 60. Testy zvládla veľmi dobre len jej chýbali body za vysvedčenia nakoľko nemala samé jednotky. S lektorkami bola spokojná, určite na kurze získala veľa vedomostí a dobre ju pripravili na prijímačky. Ďakujeme.”

Rebríček najlepších gymnázii

V školskom roku 2019/2020 zostavil portal INEKO rebríček najlepších gymnázií v Bratislave. Po kliknutí na konkrétne gymnázium zistíte hodnotenie za posledný rok, alebo aj predchádzajúce na základe rôznych parametrov (napr. maturity, Testovanie 5 a 9, úspešnosť absolventov, inšpekcie a iné).