Online doučovanie

ONLINE DOUČOVANIE

Milí rodičia, milé deti a tínedžeri,

chceme vám v novej situácii POMÔCŤ s domácim učením. Vytvorili sme pre vás kurzy online doučovania z matematiky, slovenčiny, angličtiny a ďalších predmetov.

PRE KOHO JE DOUČOVANIE URČENÉ?

Pre všetkých základoškolákov a stredoškolákov z celého Slovenska, ktorí potrebujú:

 • pomôcť s aktuálnym školským učivom
 • svojím vlastným tempom dobrať zameškanú látku
 • pomôcť so zadanou úlohou
 • využiť tento čas na zlepšenie sa v niektorom z predmetov

Pre doučovanie na prijímačky máme vytvorené špeciálne kurzy.

KTO U NÁS DOUČUJE?

Vo Freedu spolupracujeme vyše 14 rokov s vysokoškolskými študentmi a študentkami. Vyberáme si ich na základe ich záujmu a zanietenia pre učenie. V aktuálnej situácií sú všetci nastavení na využívanie najrôznejších online nástrojov, aby vám pomohli s učením.

Dcérke sa veľmi páči takéto online doučovanie, takže v momentálnej situácii, ktorá tu je, je to vynikajúce. Tiež sa vie bez problémov s lektorkou dohodnúť na termíne a čase.

Pýtala som sa jej, čo je pre ňu lepšie, keď je s lektorkou osobne, tak mi povedala, že vtedy doplňovačky vypisuje a keď je to online, s lektorkou si viac-menej všetko ukazujú. Tiež som sa jej pýtala, keby nebol problém s koronavírusom, či by chcela ostať pri online doučovaní alebo pri osobnom doučovaní…..osobné doučovanie sa jej páči viac.

Spýtali sme sa rodičov detí z našich kurzov, ako hodnotia nový spôsob online doučovania s Freedu.
Napísali nám:

Moja dcéra, mala zatiaľ u vás online 3 hodiny matematiky a 1 hodinu slovenčiny. Išlo jej to dobre, bola schopná sa sústrediť aj sa pýtala ak niečo nepochopila. Preto si myslím, že to je určite dobrý spôsob, je však veľmi dôležité, aby sa k tomu aj dieťa postavilo zodpovedne a hodinu si len neodsedelo pred počítačom. I keď predpokladám, že to sa dá kontrolnými otázkami určite obmedziť a reálne aj na osobných hodinách ste s tým určite mali skúsenosť. My sme určite spokojní a naše očakávania to splnilo v plnej spokojnosti. Myslím si, že cena za takúto 60 min hodinu online je hodná 15 euro… Ak by sme doučovanie potrebovali určite sa ozvem. Aj vďaka hodinám, ktoré dcéra u vás absolvovala patrí v triede medzi najlepších v matematike aj slovenčine. Ďakujeme

S doučovaním slovenčiny a matematiky online formou som ako rodič spokojná. Synovia to hodnotia tiež pozitívne, aj napriek tomu, že je lepší osobný kontakt😊, čo samozrejme teraz nie je možné.

Dobrý deň, momentálne má syn doučko matika-fyzika s vašou lektorkou cez skype. Pochvaľuje si to, je to fajn. Zvyčajne jej pošle, čo majú na úlohu alebo na písomku a spolu to riešia. Keď treba, zdieľa s ním na obrazovke učivo. My to máme predplatené ako normálne doučko, na aké chodil osobne. Iné asi nepotrebujeme, on sa učí viac menej sám, niečo majú zo školy aj online.

Prebiehajúce doučovanie formou Skype nám veľmi vyhovuje. Zatiaľ nestíham riešiť inú formu doučovania, nakoľko toho máme do školy celkom dosť na spracovanie.

CENY A PRIHLÁŠKY

Kurzy sme stanovili na 6 hodín (6 x 60 min.). Chceme vám, čo najmenej zaťažiť domáci rozpočet, zároveň dať príležitosť našim lektorkám a lektorom zarobiť si a v neposlednom rade udržať chod nášho vzdelávacieho centra.

CENU za 1 hodinu doučovania sme znížili o viac ako 30%:

Individuálne doučovanie | 1 žiak/žiačka | 22 € 15 € (90 € kurz) 

Doučovanie v skupinke | 2 spolužiaci | 15 € 10 € / 1 žiak (60 € kurz) 

Doučovanie v skupinke | 3 spolužiaci | 10 € 6,67 € / 1 žiak (40 € kurz) 

Doučovanie v skupinke | 4-8 spolužiakov | 8 € 5 € / 1 žiak (30 € kurz) 

Doučovanie do školy organizujeme pre uzavreté skupiny spolužiakov z jednej triedy. Prihlásiť môžete všetky deti v jednej prihláške.
Ak máte záujem o menej ako 6 hodinový kurz, kontaktujte jednu z našich koordinátoriek.

od 5 € / 1 hodina

AKO DOUČUJEME?

Hodiny prebiehajú formou videohovoru v kombinácií so vzdelávacou platformou na zdieľanie materiálov. Na doučovanie využívame rôzne online nástroje, ktoré si môžete zvoliť v prihláške podľa vašich preferencií: Skype, Whatsapp, Messenger, Edmodo, Zoom...

             

 1. Po odoslaní prihlášky vás bude kontaktovať mailom koordinátorka kurzov s ďalšími podrobnosťami ohľadom presného času, platby a kontaktu na lektorku/lektora.
 2. Následne sa v dohodnutom čase spojíte s lektorkou, či lektorom.
 3. Doučovanie prebehne v časoch a spôsobom aký vám bude najviac vyhovovať. Na ďalších termínoch sa viete dohadovať aj flexibilne podľa vašich možností.
 4. Počas 6 online hodín bude lektor/ka:
  – viesť videohovor na základe toho, čo potrebuje žiak/žiačka preberať
  – zdieľať pomocné materiály cez aplikáciu Edmodo
  – pravidelne si overovať, ako žiak/žiačka učivo pochopil/a
  – na záver vám pošleme krátku spätnú väzbu a odporúčania od lektorky/lektora.

Pre ďalšie informácie kontaktujte jednu z našich koordinátoriek