Hľadáme koordinátorku online kurzov do Freedu

Hľadáme koordinátorku online kurzov doučovania do Freedu


Freedu je najväčšie doučovacie centrum na Slovensku. Už 18 rokov pomáhame deťom na 2. stupni ZŠ zlepšovať sa v škole a učiť sa efektívne. Snažíme sa prispievať k pozitívnej zmene vzdelávania na Slovensku a ukazovať nové možnosti a metódy učenia. Freedu je viac ako len doučovanie.

Hľadáme koordinátorku na plný úväzok (prípadne živnosť) pre online individuálne kurzy a online skupinové kurzy angličtiny na platforme Skype. Hľadáme osobu, ktorá je komunikatívna, technicky zručná, má rada kontakt s ľuďmi a dokáže sa s nimi úprimne a ústretovo porozprávať. Znalosť angličtiny je potrebná na úrovni B1-B2. Práca je možná z domu (home office), jeden deň v týždni je potrebné byť osobne prítomný/á na pobočke Freedu v Bratislave (Westend Tower, alebo myhive Tower).

Nástupný plat je 1 200 €. Pozícia je vhodná pre čerstvých absolventov, rodičov po rodičovskej dovolenke, ale aj človeka s niekoľko ročnou praxou. Termín nástupu je 1. september 2023. 


Náplň práce:

• Organizovanie a koordinovanie online individuálnych kurzov a online skupinových kurzov angličtiny na platforme Skype.
Komunikácia s rodičmi a lektorkami/lektormi – zodpovedanie otázok a poskytovanie podpory týkajúcej sa kurzov, platby a technických aspektov.
Obsadzovanie kurzov vhodnými lektorkami a lektormi na základe ich kvalifikácie a potrieb kurzov.
Vedenie online pohovorov s novými lektorkami a lektormi.
Administratívne úlohy spojené s prácou na počítači a v našom informačnom systéme.
Spolupráca v tíme, zdieľanie informácií a prispievanie k neustálemu zlepšovaniu procesov.

Náplň práce je rôznorodá a zahŕňa kombináciu administratívnych úloh, organizačných zodpovedností a komunikačných interakcií s rodičmi a lektorkami/lektormi. Je dôležité byť dôsledným, technicky zručným a schopným efektívne riadiť viacero kurzov súčasne.


Pracovný čas:

Koordinátorka má určitú mieru slobody a možnosť prispôsobiť svoj pracovný čas podľa potrieb klientov a súkromného života. Hlavným cieľom je byť k dispozícii v čase, keď je najväčšia interakcia s klientmi a lektorkami.

  • Odporúčaná pracovná doba od 9:00 do 17:00. Počas týchto hodín sa vykonávajú rôzne administratívne úlohy, komunikácia s rodičmi, lektorkami, deťmi a ostatnými kolegyňami v tíme.
  • Počas otvárania kurzov je hlavná interakcia od 14:00-19:00. V tomto čase je potrebné byť k dispozícii rodičom a deťom prostredníctvom e-mailu, Skype alebo telefonicky.
  • Práca je možná z domu, teda vo formáte home office. Avšak jeden deň v týždni je potrebné byť osobne prítomný/á na pobočke Freedu v Bratislave (Westend Tower, alebo myhive Tower).
  • Počas leta, keď máme voľnejší pracovný režim a organizujeme menej kurzov, je väčšia flexibilita v pracovnom čase.

Zamestnanecké výhody a benefity:

možnosti vzdelávania a rozvoja: Freedu ponúka možnosť absolvovať jazykový kurz zdarma a podporuje aj ďalšie vzdelávanie. Spoločnosť sa zameriava na rozvoj soft skills, čo znamená, že budete mať príležitosť rozvíjať svoje komunikačné, organizačné a medziľudské zručnosti.
– v mesiacoch máj, jún, júl, august, september, kedy ešte neprebiehajú kurzy na pobočke je pracovný čas voľnejší.
príjemná pracovná atmosféra: Freedu sa snaží vytvárať príjemnú a podporujúcu pracovnú atmosféru. Pracujete v tíme, kde sa dbá na spoluprácu, vzájomnú podporu a profesionálny rast.
– medzi klasické benefity patria stravné lístky, firemný počítač a mobil

Ak Vás zaujala naša pozícia koordinátorky, pošlite nám CV na mail praca@freedu.sk a zároveň nám pošlite vašu videovizitku cez Skype.

• Pripojte sa na Skype cez tento link – https://join.skype.com/invite/dt3ctRsHYORh. V pravom rohu dole je buď ikonka videa alebo tri bodky, kde nájdete funkciu “videospráva”. Každá videospráva má maximálne 3 minúty.
• V prvej videospráve v krátkosti predstavte seba.
• V druhej videospráve nám povedzte prečo, by Vás práca vo Freedu bavila a čím Vás najviac zaujala.