Paulína

Lektorka Paulínka študuje na Filozofickej fakulte univerzity Komenského Ruský jazyk v odbore Tlmočníctvo a prekladateľstvo v kombinácii so  Slovenským jazykom.
Po dokončení štúdia sa chce venovať umeleckému prekladu a literárnej kritike. Najradšej číta poéziu, jej obľúbení autori sú Jozef Urban a Charles Bukowski. Z próz uprednostňuje ruské romány najmä Dostojevského.
Pri doučovaní  sa vždy snaží predmet oživiť a spríjemniť čas strávený učením. Veľmi rada vysvetľuje veci na vtipných príkladoch, aby mala istotu, že bude učivo zapamätané. Na hodiny vždy prináša úsmev, dobrú náladu a priateľský prístup. Pri doučovaní  sa vždy snaží predmet oživiť a spríjemniť čas strávený učením.
Vo Freedu vedie individuálne a skupinové kurzy doučovania a jazykových kurzov pre základoškolákov, prípravy na Testovanie 9, prijímačky na 8-ročné a bilingválne gymnáziá.

Prečo rada učíš?
Učenie ma veľmi baví, považujem ho skôr za hobby, než za prácu, na hodinu sa vždy veľmi teším. Rada veci vysvetľujem a vymýšľam rôzne pomôcky pre zapamätanie učiva.

Aký je Tvoj najväčší úspech?
Študujem to, čo ma baví.

Bez čoho si nevieš predstaviť deň?
Bez kníh.

Jedno obľúbené slovíčko z cudzích jazykov a jedno slovenské slovíčko?
Anglické slovíčko wallflower
Ruské slovíčko значение
Slovenské slovíčko absurdný