FAQ EDMODO – Ako sa pripojím do svojej triedy ?

Ako sa pripojím do svojej triedy ?

Po tom, ako sa prihlásite do svojho študentského účtu, v ľavej časti stránky nájdete panel s odkazmi na virtuálne triedy, v ktorých ste pripojený (“My Classes“):

Pokiaľ ste kód pre pripojenie do triedy, ktorý ste od nás dostali v maile, pri registrácii nezadali, bude tento panel prázdny. Aby ste sa do triedy mohli pridať, kliknite na tlačidlo pre pripojenie do triedy (“Join a Class“):

Ďalším spôsobom, ktorý môžete využiť, je kliknúť v paneli Vašich tried (“My Classes“) na tlačidlo pre viac možností (““). Zobrazí sa rolovacie okno, v ktorom zvolíte možnosť pripojenia sa do triedy (“Join a Class“):

Tento spôsob budete musieť určite použiť v prípade, ak ste prihlásený viac než len na jeden kurz.

V oboch prípadoch sa Vám v strede obrazovky zobrazí okno, kde vložíte kód, ktorý ste od nás dostali v maile. Pripojenie potvrdíte stlačením tlačidla pre pripojenie (“Join“):

Po úspešnom pripojení do triedy sa Vám v paneli odkazov na Vaše triedy (“My Classes“) zobrazí kurz, do ktorého ste sa pripojili. Kliknutím na názov kurzu budete presmerovaný na obsah triedy, kde s Vami bude lektor komunikovať a zdieľať materiály:

Nepomohol Vám tento návod ?