Lektorka Silvia

Lektorka Silvia učí anglický jazyk. On je jej obľúbený jazyk, preto sa rozhodla ho aj doučovať. Rada číta a počúva hudbu a práve vďaka týmto dvom záľubám sa naučila hovoriť po anglicky.

Okrem toho rada snowboarduje, hrá plážový volejbal a trávi čas s priateľmi, či pri dobrom seriály alebo spoločenských hrách. Rada cestuje a spoznáva nové miesta a kultúry, momentálne v Španielsku, kde polo-úspešne bojuje s andalúzskym prízvukom.

Vo Freedu vedie individuálne kurzy doučovania, prijímačky na 8-ročné a bilingválne gymnáziá, skupinové a individuálne jazykové kurzy.

Prečo rada učíš?

Učenie ma baví pokiaľ učím niekoho, kto sa chce učiť 🙂

Aký predmet by si pridala do osnov na všetkých školách?

Pridala by som hneď dva, environmentálnu a sexuálnu výchovu.

Čo Ťa najviac baví na učení?

Keď vidím, že žiaka učivo baví a keď vidím jeho/jej pokroky. Taktiež mám rada niektoré témy ako iné 🙂

Ako najradšej oddychuješ?

S kamarátmi a rodinou, pri oddychovom filme, knihe, hudbe, prípadne káve alebo pive. Mám rada aj spoločenské hry a najnovšie plážový volejbal.

Mama Jakuba, ktorý chodí na doučovanie nemčiny:
“Veľmi pekne vám ďakujem za vašu spätnú väzbu a tak isto aj vašej lektorke Dajane, za jej prácu s Jakubom. Touto obsiahlou spätnou väzbou som bola veľmi milo prekvapená. Sme veľmi spokojní s priebehom doučovania.”

Nielen mama Jakuba bola Dajaninými hodinami spokojná. Dajana má skvelý štýl výučby a nemčina vtedy prestáva byť strašiak:

“S priebehom kurzu u Vás sme maximálne spokojní, nakoľko Michal k Vám na začiatku nastupoval s tým, že mu nemčina robila v škole problém a vďaka hodinám u Vás mal na vysvedčení 1. K nemčine u Vás si vypracoval natoľko pozitívny vzťah, že sa rozhodol pre nemecké bilingválne gymnázium napriek tomu, že v škole nemčina nie je jeho obľúbený predmet /môže sa Vám to zdať zvláštne ale nemčina u vás bola pre neho zaujímavá v škole žiaľ nie/. Myslím, že tu zavážil veľmi pozitívny vzťah ku lektorke, ktorú u Vás mal a jej profesionálny prístup.” mama Silvia

“Myslím si, že Lukáš je veľmi spokojný s pani lektorkou aj s vedením hodín ako ich pani lektorka pripravuje. Aj keď sú hodiny už pomerne neskoro, teší sa na ne a chodí k vám rád.” mama Janka

“My sme s vyucbou maximalne spokojni, nasim cielom je aby mal Misko dobre zvladnute zaklady. Ked prisiel k Vam, nemcina nebola jeho oblubeny predmet, ale vdaka lektorke sa v tomto smere vela zmenilo. Na vysvedceni napriek vykyvom mu pani ucitelka uzavrela 1. Vravela, ze prihliadala na celkovy prejav, aktivitu na hodinach, pochopenie uciva a porovnanie so spoluziakmi. Jemu priprava u Vas velmi pomaha a tak sa tesime na dalsie hodiny. Za vsetko dakujeme a sme aj s pristupom lektorky velmi spokojní 😉” mama Miška pani Silvia