Lektorka Simona

Simona študuje učiteľstvo matematiky a fyziky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky na UK v Bratislave. Vo Freedu od novembra 2015 úspešne doučuje najmä stredoškolákov a vedie skupiny príprav na osemročné gymnáziá.
Simona má veľmi dobrý vzťah k deťom – počas letných prázdnin 2014 a 2015 opatrovala deti vo Francúzsku. Pre matematiku a fyziku je nadšená od základnej školy. Už vtedy vedela, že chce študovať a pracovať v tejto oblasti.

Prečo rada učíš?
Keď človek trávi čas s deťmi, dokáže vybadať, že ony už odmalička rady objavujú nové veci.
A pre mňa tá radosť, šibalstvo a všetky iné pocity dieťaťa, ktoré má v očiach, keď sa dozvie niečo nové, sú napĺňajúce. Najlepšie na učení je pre mňa to, keď vidím tú radosť, prípadne úľavu, keď môj žiak pochopí učivo, ktoré predtým nechápal.

Tri slovesá, ktoré ťa vystihujú?
… zodpovednosť, priateľskosť, otvorenosť …

Aký je Tvoj najväčší úspech?
Že môžem študovať odbor, ktorý ma veľmi baví na skvelej škole.

Čo ťa vždy rozosmeje a poteší?
Vždy ma poteší, keď sa na mňa niekto usmeje.

Piataci, ktorých Sima pripravovala na 8 – ročné gymnáziá, nás potešili svojimi úspechmi:
Evka skoncila s vysledkom 92,8% na 43.mieste, takze je prijata. Co sa tyka doucovania, tak si myslim, ze bolo uzitocne a dobre aj napriek tomu, ze tomu mohla venovat viac casu. Takze dakujeme pekne za trpezlivost a cele doucovanie. (mama Evky)

Na prijímačkách bol Riško veľmi úspešný, je prijatý a od včera už aj zapísaný na 8-ročné gymnázium, ktoré si vybral. 🙂 S doučovaním sme boli spokojní, vzdelávaciemu centru FREEDU a jeho lektorkám za kurzy ďakujeme. Dôležitým faktorom pre nás bolo aj to, že naň Riško chodil rád, tešil sa z úloh, ktoré sa mu na kurze podarilo vyriešiť a o lektorkách sa vyjadroval len pozitívne. Od prípravy sme v jeho prípade očakávali najmä to, aby sa naučil dobre si čítať zadania, vhodne si rozdeliť čas na riešenie úloh a kontrolovať si odpovede alebo riešenia, čo sa mu podľa výsledku prijímačiek na obidvoch školách zrejme podarilo. 🙂  ĎAKUJEME. (mama Riška)

Miška na prijímacích skúškach dopadla nasledovne: Gymnázium Bilikova – poradie 115.  neprijatá, Gymnázium L.Saru – poradie 54. prijatá. Čo sa týka doučovania, dcéra sa na hodiny tešila, bola u vás príjemná atmosféra, priateľský prístup lektoriek, učivo bolo dobre vysvetlené. Po vašej spätnej väzbe, ktorá nám dala obraz o tom, aké má Miška šance v porovnaní s inými deťmi z kurzu, sme začali doma ďaleko viac počítať. Rozhodujúci moment pre doladenie formy 😃  (mama Mišky)

Adamko bol prijatý na gymnázium Bilíkova kde skončil na 25. mieste 🙂 a na gymnáziu L. Sáru skončil druhý pod čiarou, čo je tiež úspech. Sme radi, že sa mu to takto podarilo a sme presvedčení, že veľkú zásluhu na tom má aj doučovanie u Vás 🙂 Boli sme veľmi spokojní s doučovaním a určite ho budeme odporúčať aj známym. (mama Adamka)

Dominik zvládol matematiku a fyziku v školskom roku 2015/2016 perfektne:
Prajem pekný deň, chceme sa poďakovať za doučovanie. Budeme veľmi radi, ak sa budeme môcť na vás spoľahnúť aj budúci rok, pretože Dominik chce študovať medicínu, kde sú prijímačky aj z fyziky a preto si fyziku zvolil ako maturitný predmet. Dominik má teraz z fyziky dvojku, ale chýbalo mu len 5% na dosiahnutie jednotky a z matiky má jednotku – a za to  všetko by sme chceli veľmi poďakovať pani lektorke. Sme šťastní:-) Prajeme Vám krásne leto. (Dominikova mama)