1 hodina – Čo viete o Slovensku?, Slovenska abeceda, samohlásky a spoluhlásky, dvojhlásky, prvé užitočné výrazy na pozdrav a lúčenie.
2 hodina – Slová a výrazy témy “patrí sa pozdraviť”, “kto je to?”, “na univerzite/práci”, “v rodine”, “pri zoznamovaní”, “prajeme si…”, “užitočné nápisy”. Slovesa byť, mať, volať sa, rozdiel medzi sa a si.
3 hodina – Téma “poďme sa zoznámiť”, “aké veci sú alebo nie sú”, “farby”, “koho je to?”, “neurčité vs. negatívne zámená”. Pravidla používania antroponým v slovenčine, prídavné mená v nominatíve singuláru a plurálu, ukazovacie zámena. Cvičenia na tie témy a na výslovnosť.
4 hodina – Slová a výrazy téma “orientujeme sa v priestor”, “ročne obdobia, mesiace, dni v týždni”, “výrazy času”, “čísla”, “koľko je hodín?”. “Čo robíme cez deň?” s fázami dňa.
5 hodina – Časovací vzor “pracovať”, morálne slovesa, mäkká výslovnosť de, te, ne, le, di, ti, ni, li, rozdiel medzi “aký” a “ktorý”, opakovanie predchádzajúcich tém.
6 hodina – Téma “na cesty”, precvičovanie výrazov a slov na tému “cestovania”, “kupovanie lístkov”. Časovanie slovies “cestovať” a “ísť”.
7 hodina – Predložky do, k, ku; pre, pri, s, so a z, zo. Výrazy a slova témy “ide sa nakupovať”, “v reštaurácii” + časovanie slovies jesť, ísť, stať, piť.
8 hodina – Slova a výrazy na tému “potrebujem…” a “ups, mám problém” + cvičenia “vytvorte dialóg s používaním nových výrazov”.
9 hodina – Slova a výrazy na tému “necítim sa dobré” + “časti tela orgány” + cvičenia “vytvorte dialóg s používaním nových výrazov”.
10 hodina – Cvičenia na rôzne témy, čítanie textu