Tvoj profil

Vitaj vo Freedu tíme!

Sme radi, že môžeme v našom tíme privítať ďalšieho nadšenca pre doučovanie. 🙂 Vo Freedu má každá lektorka / každý lektor svoj vlastný profil. Vďaka osobnému profilu ťa žiaci aj rodičia lepšie spoznajú a takisto sa môžete lepšie spoznať medzi sebou kolegovia a kolegyne. K jeho vytvoreniu potrebujeme pár viet o Tebe a tvoju fotku. Na inšpiráciu si pozri profily ostatných lektorov na našom webe: Tím Freedu lektoriek/ov.

FOTKA DO TVOJHO PROFILU

Fotku do tvojho profilu môžeme získať dvomi spôsobmi:

1. tak, že nám pošleš vlastnú fotku, ktorú nahráš nižšie v dotazníku. Je dôležité, aby na fotke bola celá postava (aspoň po kolená), ktorú potom upravíš na stránke https://www.remove.bg, aby vyzerala rovnako ako pri iných lektorkách a lektoroch, teda s orezaným pozadím. 

2. Ak nemáš vhodnú fotku, prosím kontaktuj niektorú z nás, radi ťa odfotíme na recepcii a fotku ti upravíme a nahráme na stránku.

Pár viet o Tebe

Sem napíš pár viet o sebe, ktoré by si v profile chcel/a mať. Každý profil by mal obsahovať: čo a kde študuješ, tvoje záujmy, aké máš skúsenosti s doučovaním, prípadne čokoľvek iné, čo ti napadne. Tešíme sa, čo sa o Tebe dozvieme. 🙂
Nahraj sem tvoju fotku, ktorú umiestnime na náš web medzi profily ostatných lektoriek a lektorov - www.freedu.sk/o-nás. Ako má táto fotka vyzerať si prečítaš vyššie.