Lektorka Viktória

Viktória je študentkou masmediálnej komunikácie v Trnave.

Vo voľnom čase ju najčastejšie zastihnete na horách s jej psíkom Zackom alebo niekde odcestovanú, pretože cestovanie je taktiež jednou z jej vášni. Túto vášeň cez leto úspešne spája s prácou, a tak trávi leto pri mori ako animátorka a rozširuje svoje skúsenosti s deťmi vo všetkých vekových kategóriách. Viki rada spríjemňuje deťom prázdninové chvíle.

Vo Freedu vedie individuálne kurzy doučovania, kurzy prípravy na Testovanie 9, prijímačky na 8-ročné a bilingválne gymnáziá.

Prečo rada učíš?

Častokrát spätne spominam na predmety, o ktorých som si myslela, že mi nejdú alebo na nich nemám, avšak to bolo spôsobené nevhodne zvolenou taktikou vyučujúceho, ktorý bol svojou prácou skôr zdeptaný ako potešený, a tak predstava, žeby som bola schopná zmeniť pohľad žiaka na predmet, ktorý mu možno aj ide, ma ženie vpred. 🙂

Na ktorého/-ú učiteľa/-ku nikdy nezabudneš?

Na svoju pani učiteľku slovenského jazyka na základnej škole, ktorá mi vždy verila a aj keď sa mi občas nechcelo, vždy ma dotlačila do literárnych súťaží, pretože písanie mi vždy išlo, no nie vždy sa mi aj chcelo. Práve ona bola tá, ktorá mi vždy ukázala, že na niečo mám keď sa o to snažím, a tak som aj vďaka nej vyhrala celoslovenské súťaže v písaní rôznych príbehov a literárnych príspevkov. Nikdy na ňu a ani na ten pocit výhry nezabudnem.