workshop – Učím vo Freedu

Učím vo Freedu. Čo všetko potrebujem vedieť?

Najbližšie termíny:

20.1.2023, 12:30, online

25.1.2023, 14:00, Freedu Westend

2.2.2023, 13:00, online

Vhodný pre:

  • najmä nové lektorky a lektorov
  • lektorky a lektorov, ktorí ešte toto školenie neabsolvovali

Trvanie:  2h

Workshop je pre lektorky a lektorov Freedu zdarma 🙂

“Veľmi veľa fajn aktivít a stránok, ktoré môžem na hodinách používať. Keďže som len pred 3 týždňami začala učiť, tak ešte objavujem možnosti aktivít, ktoré sa dajú na hodinách používať, takže toto mi určite veľmi pomohlo na inšpiráciu a určite nejaké z nich vyskúšam.”
lektorka Alžbetka

Skills: Webinár je určený najmä pre nových lektorov, aby sa spoznali s ďalšími lektormi a Freedu Tímom. Oboznámili sa s používaním Examina, ktoré budú používať pri prijímačkových kurzoch. Webinár je interaktívný, chceme aby mohli aj lektori prispieť svojimi skúsenosťami nielen z hodín vo Freedu, navzájom sa obohatiť o nové aplikácie, platformy, ktoré sa im osvedčili a deti ich majú radi.

“Celý workshop za mňa bol skvelý s veľmi príjemnou atmosférou a skvelými ľuďmi a connection s nimi. Veľmi sa mi páčilo ako sme zdieľali špecifické situácie a možné riešenia na ne. Dozvedela som sa zaujímavosti k Individual Feedback na cvičné testy, poukazovanie na žiakove strengths a weaknesses. Ocenila som tipy ako požiadať žiakov o zapnutie kamery.”
lektorka Lenka 

“Páčilo sa mi, keď sme medzi sebou mohli pozdieľať skúsenosti i problémy, čo na kurzoch riešime a poradiť si. Páčil sa mi ten kolektívny duch v tom. Dozvedela som sa nové možnosti, ktoré môžem využívať na online kurzoch a počúvanie zážitkov ostatných mi dalo tiež veľa podnetov.”
lektorka Veronika

Prihláška na webinár

Pozri si aj dalšie workshopy

Zaujal ťa tento workshop? Už si sa prihlásil/a alebo ho absolvoval/a? Neváhaj a pozri čo ďalšie ponúkame.