Lektorka Zuzana

Lektorka Zuzka v roku 2017 ukončila päťročné štúdium na Ekonomickej Univerzite v Bratislave na Fakulte aplikovaných jazykov.
Zuzka má skúsenosti s jazykovými kurzami pre všetky vekové kategórie,  no najradšej má prácu s dospelými.  Má štátnu magisterskú skúšku z anglického a nemeckého jazyka na úrovni C1. Vo svojom voľnom čase sa venuje cudzím jazykom, histórii, volejbalu a cestovaniu. Okrem pobytu v Nemecku má za sebou stáž v Brazílii a rok žila na Novom Zélande.
Vo Freedu vedie skupinové a individuálne jazykové kurzy.

Prečo rada učíš?
Rada učím preto, lebo je to spôsob, ako môžem odovzdať svoje vedomosti ľuďom, ktorým záleží na tom, aby dokázali plynule komunikovať v cudzom jazyku. Ďalším dôvodom je to, že veľmi rada pracujem s ľuďmi, na každej hodine sa snažím vytvoriť priateľskú atmosféru a spoločne so študentmi prekonať jazykovú bariéru, s ktorou na kurz prichádzajú.

Čo ťa vždy rozosmeje a poteší?
Vždy ma rozosmejú výroky niektorých študentov na hodinách a poteší ma, keď vidím, že sa ich študijné výsledky vďaka doučovaniu zlepšili.

Na ktorého/-ú učiteľa/-ku nikdy nezabudneš?
Nikdy nezabudnem na svoju triednu učiteľku na ZŠ, ktorá ma nasmerovala na štúdium jazykov.

Učiteľ nemôže existovať bez …
Učiteľ nemôže existovať bez vášne k tomu, čo učí, bez pozitívneho prístupu k svojim študentom, bez toho, aby pochopil a podporil študenta, a takisto aj bez rôznych inovatívnych metód, ktoré urobia jeho hodiny atraktívnejšími.

Vďaka Zuzke zvládla stredoškoláčka Lucia maturitu:
Lucka zvladala maturitu. Pisomnu cast mala na 37,3% a ustnu na 3. Takze sme radi. S lektorkou Zuzanou bola spokojna, prospela jej ta individualna priprava. Dakujeme. Chce pokracovat i v dalsom studiu, este caka na stanovisko o prijati. Ak by jej bolo opat potrebne zdokonalenia sa v AJ, obratime sa na Vas. (mama Lucky)