Lektorka Andrea

Andrea študuje na Fakulte chemických a potravinárskych technológií študijný odbor biotechnológia. Vrámci tohoto odboru sa venuje biochémii.
S doučovaním má už viac skúseností. Doučovala hlavne chémiu, fyziku a matematiku. Vo svojom voľnom čase sa venuje športu – plávanie, beh; rada číta odbornú literatúru a v lete miluje dovolenky a s tým spojený oddych 😊
Vo Freedu vedie skupinové a individuálne kurzy prípravy na prijímačky, Test 9 a doučovania.

Prečo rada učíš?
Teší ma keď svoje vedomosti môžem posúvať ďalej a zároveň pomáhať ľuďom so záujmom vzdelávať sa. Aj pre mňa je rovnako ako pre študenta úspechom jeho viditeľné zlepšenie nie len výsledkami ale aj pochopením problematiky učiva. Svoje doučovanie rada vediem v priateľskej atmosfére s individuálnym prístupom na základe potrieb študenta.

Na hodinu si môžeš zobrať jednu vec, čo by to bolo?
Čokoláda 😁

Ako znie najlepšia rada, ktorú si dostala?
Nauč sa na skúšku tak, aby si si mohla povedať: Urobila som všetko preto, aby som túto skúšku spravila.

Tri slovesá, ktoré Ťa vystihujú?
Učiť sa, relaxovať a usmievať sa 😊

Hodiny s Aďkou si veľmi pochvaľuje stredoškoláčka Amilla, ktorej mama nám napísala: “Hodiny sa jej veľmi páčia, lektorka vie učivo dobre vysvetliť, je milá a šikovná. Sme veľmi spokojné. Veľmi rada by pokračovala s Aďkou aj v ďalšo šk. roku. Vďaka Blanke si opravila známky z matematiky a dokonca bude mať  o stupeň lepšiu známku na vysvedčení.”